Seriale

[Plotka] Znamy planowaną liczbę sezonów „Star Wars: Andor”

Do grona prawdziwego wysypu plotek i przecieków na temat nadchodzących seriali z uniwersum Star Wars dołączyła jeszcze jedna – tym razem nieco lakoniczna, lecz wciąż całkiem istotna z punktu widzenia osób zainteresowanych przygodami rebelianckiego szpiega, Cassiana Andora.

Jak poinformował na swoim twitterowym profilu redaktor naczelny portalu The Playlist, Rodrigo Perez, w ostatnim czasie dotarły do niego informacje odnoszące się do planów na rozwój historii przedstawionej w ramach Andora. Okazuje się, iż twórcy planują nakręcenie co najmniej 3 sezonów serialu, przy czym przez cały czas nad projektem czuwać ma Tony Gilroy, zaangażowany wcześniej jako scenarzysta spin-offu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Na pytanie jednego z fanów, czy wiadomo coś na temat tego, czy prace nad Andorem zmierzają w zadowalającym kierunku, Perez odparł, że nie planowano by z wyprzedzeniem kolejnych sezonów, gdyby było inaczej.

Póki co nie wiemy, ile odcinków będą zawierały poszczególne sezony serialu o Cassianie, lecz można bezpiecznie założyć, iż liczba ta będzie oscylowała w okolicach 8, podobnie jak w The Mandalorian. W ostatnim czasie poznaliśmy liczbę odcinków 1. sezonu Księgi Boby Fetta, który ma się składać z aż 9 epizodów – nie można zatem wykluczyć, że również Andor będzie mógł pochwalić się podobną liczbą.

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ w okolicach wiosny 2022 roku. Do swoich gwiezdnowojennych ról powrócą m.in.: Diego Luna jako tytułowy bohater, Genevieve O’Reilly jako senator Mon Mothma, Jimmy Smits jako senator Bail Organa czy Alistair Petrie jako generał Davits Draven.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.