Seriale

Zwiastuny „Kenobiego”, „Andora” i „The Mandalorian” zadebiutują już niebawem?

Listopad będzie naprawdę gorącym okresem dla fanów Gwiezdnych wojen – wiele wskazuje na to, że przedostatni miesiąc roku wyznaczy nie tylko początek kampanii marketingowej Księgi Boby Fetta, ale też trzech innych seriali aktorskich spod skrzydeł Lucasfilmu.

Interesujące doniesienia przekazuje portal Star Wars News Net, który ujawnia, że podczas nadchodzącego Disney Plus Day (zaplanowanego na przyszły piątek, 12 listopada) zadebiutują nie tylko materiały poświęcone serii o najsłynniejszym łowcy nagród, ale też zwiastuny (bądź zakulisowe materiały) Andora, Obi-Wana Kenobiego i 3. sezonu The Mandalorian.

To jednak nie wszystko, bowiem SWNN dodaje także, iż tego samego dnia powinniśmy spodziewać się zapowiedzi dwóch projektów animowanych z uniwersum Star Wars, a mianowicie 2. sezonu The Bad Batch oraz nieujawnionego jeszcze projektu, który ujrzy światło dzienne w 2023 roku.

Może się wydawać, że jest to nieco zbyt dużo nowych zapowiedzi jak na jeden dzień, lecz wydarzenie poświęcone usłudze streamingowej Disney+ to prawdopodobnie najlepszy moment, by upakować jak najwięcej ważnych informacji i materiałów promocyjnych. Rosnąca popularność platformy sprawi, że transmisje z Disney Plus Day będą zapewne cieszyć się niemałym zainteresowaniem.

Cokolwiek przyjdzie nam zobaczyć, bez wątpienia za nieco ponad tydzień czeka nas niezwykle ciekawy wieczór, po którym będziemy wiedzieć znacznie więcej o powstających serialach z Odległej galaktyki.

Podobne posty

4 komentarzy

  1. „To jednak nie wszystko, bowiem SWNN dodaje także, iż tego samego dnia powinniśmy spodziewać się zapowiedzi dwóch projektów animowanych z uniwersum Star Wars, a mianowicie 2. sezonu The Bad Batch oraz nieujawnionego jeszcze projektu, który ujrzy światło dzienne w 2023 roku.”

    Zastanawia mnie, czy tym nieujawnionym jeszcze serialem animowanym będzie „Crimson Dawn”, czyli serial o Maulu i Szkarłatnym Świcie, o którym mówiliście ostatnio. Czekam na ten serial i mam nadzieję, że to o nim mowa i że go nie anulują. Poza tym bardzo się cieszę na pierwsze zapowiedzi „Obi-Wana Kenobiego”, „Andora”, pierwszej zapowiedzi drugiego sezonu „Bad Batch” oraz scen zza kulis serialów „Book of Boba Fett” i 3 sezonu „The Mandalorian”.

    Dzięki za super artykuły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.