Filmy

[Plotka] Chloé Zhao wyreżyseruje film Star Wars Kevina Feige

Nowe plotki ponownie docierają do nas ze strony serwisu Big Screen Leaks (przez One Take News), sugerując, że Chloé Zhao wyreżyseruje film z uniwersum Star Wars, powstający pod okiem szefa Marvel Studios, Kevina Feige. Wspomniane doniesienia pochodzą z tego samego źródła, które dostarczyło informacji o przesunięciu premiery Rogue Squadron, co zostało później potwierdzone przez The Hollywood Reporter. Powiązane plotki wskazują również, że w miejsce filmu Patty Jenkins premierę na 2023 roku przejmie kinowy film o Starej lub Wielkiej Republice, a oficjalnego ogłoszenia w tej kwestii powinniśmy spodziewać się niebawem.

Wracając jednak do pierwotnego tematu artykułu, nie byłby to pierwszy raz, gdy Faige i Zhao pracują razem przy dużym projekcie, bowiem reżyserka odpowiada m.in. za debiutujący właśnie w kinach film Eternals ze stajni Marvela. Szef studia jest podobno zachwycony realizacją filmu pod kątem reżyserii, zatem nie powinien dziwić fakt, że współpraca ta przenosi się także na kolejną franczyzę.

Co ciekawe, sama reżyserka przy różnych okazjach wspomina, że jest wielką fanką Gwiezdnych wojen, a w ostatnim czasie uchyliła rąbka tajemnicy, delikatnie sugerując, że rzeczywiście może być zaangażowana w produkcję z Odległej galaktyki.

W rozmowie z Uproxx powiedziała:

„Hmmmm. Muszę bardzo uważać na to, co tutaj mówię. [Śmiech] Tak. Powiedzmy, że jest to świat, który darzę ogromnym szacunkiem, ponieważ był to tak ważny element mojego życia”.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia o zaangażowaniu Michaela Waldrona w prace nad filmem Star Wars Kevina Feige, Chloé Zhao byłaby już trzecią osobą powiązaną z Marvelem, która wniesie swój wkład w markę stworzoną przez George’a Lucasa. Czas pokaże, czy opisane plotki się potwierdzą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.