Książki i komiksy

Wiemy, kiedy zadebiutuje w Polsce druga część „Eskadry Alfabet”!

Ledwie doczekaliśmy się dziś polskiego debiutu dwóch książek Star Wars od wydawnictwa Olesiejuk, a już napływają do nas doniesienia o kolejnych planowanych premierach. Tym razem źródło informacji nie jest stricte oficjalne, ale bardzo do takowego zbliżone, bowiem wspomniana zapowiedź pada z ust samego tłumacza.

Krzysztof Kietzman, odpowiadający za tłumaczenia gwiezdnowojennych powieści, wystąpił dziś w podcaście kanału Ziemniaczane Pole Komisarza Seva, w ramach którego możemy posłuchać omówienia wydanej w ubiegłym miesiącu Eskadry Alfabet. Co ciekawe, w ciągu pierwszych pięciu minut rozmowy Krzysztof ujawnia, że pracuje już nad tłumaczeniem drugiej części trylogii Alexandra Freeda, czyli Shadow Fall: An Alphabet Squadron Novel. Tytuł zadebiutować ma w styczniu przyszłego roku.

Rozmowy możecie posłuchać w poniższym materiale:

Na ten moment autor tłumaczenia nie mógł zdradzić, jak będzie brzmiał polski tytuł Shadow Fall, lecz krzepiąca jest sama świadomość, że kolejna powieść z tej świetnej serii niebawem ukaże się na naszym rynku.

Okładka oryginalnego wydania Shadow Fall

Pierwszą część Eskadry Alfabet możecie już zakupić w księgarniach w całej Polsce.

[Aktualizacja] Krzysztof zdradził nam w prywatnej wiadomości, że wydawnictwo Olesiejuk dało zielone światło na udzielenie informacji, o których piszemy powyżej, zatem możemy uznać, że styczeń jest już oficjalnie potwierdzony.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.