Filmy

Bohaterowie Trylogii Sequeli jeszcze powrócą! Kathleen Kennedy zapowiada przyszłość postaci

Minęły już niemal całe dwa lata od debiutu The Rise of Skywalker na ekranach kin. Dziewiąty epizod sagi Star Wars miał stanowić zarówno jej zwieńczenie, jak i zakończenie rozpoczętej w 2015 nowej, już trzeciej trylogii filmowej. Jak jednak doskonale wiadomo, w świecie Gwiezdnych wojen żadna historia nigdy nie pozostaje ostatecznie zamknięta.

Dlatego też nie powinno dziwić, iż bohaterów, których poznaliśmy na przestrzeni Przebudzenia Mocy, Ostatniego Jedi i Skywalker. Odrodzenie, możemy spotkać jeszcze w przyszłości i nie też powinny dziwić słowa Kathleen Kennedy – prezeski Lucasfilmu – które padły w ostatnim wywiadzie udzielonym magazynowi Empire, a które wyraźnie zapowiadają plany na dalszy rozwój postaci.

„Z całą pewnością nie są to postaci, o których zapomnimy. Będą żyć dalej, o czym dyskutujemy z zespołem kreatywnym.”

O bohaterach trylogii Sequeli zdecydowanie można i być może nawet przydałoby się opowiedzieć coś więcej. Koniec końców niestety część wątków pozostawiała wiele do życzenia, a nawet najbardziej rozwiniętą bohaterkę, Rey, dobrze byłoby zobaczyć w końcu jako postać funkcjonującą na własnych zasadach, na co Epizod IX jedynie wskazał i to dopiero w ostatniej scenie.

Oczywiście nie wiemy, co dokładnie może mieć na myśli Kennedy, a tym bardziej nie wiemy, czy pomysły faktycznie dojdą kiedykolwiek do skutku. Prawdopodobnie jednak ewentualne projekty kontynuujące historie bohaterów Sequeli byłyby już nie produkcjami kinowymi, a serialami kierowanymi na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.