Seriale

Prace nad spin-offem „The Mandalorian” wstrzymane przez Lucasfilm

Na grudniowej konferencji Lucasfilmu poznaliśmy wiele zapowiedzi nadchodzących w najbliższym czasie projektów – głównie seriali zmierzających na platformę Disney+. Wśród nich znalazło się kilka produkcji, które miały łączyć się tematyką i wątkami, zaś za ich produkcję miały odpowiadać te same osoby.

Mowa oczywiście o Davie Filonim i Jonie Favreau, którzy zamierzają stworzyć serialowe uniwersum skupione dookoła The Mandalorian. Poboczne wątki, ledwo zarysowane w przygodach Dina Djarina, miałyby zostać rozwinięte w The Book of Boba Fett, Ahsoce oraz Rangers of the New Republic. Ostatni projekt stanął jednak pod znakiem zapytania – jak czytamy w artykule Variety, serial obecnie nie jest aktywnie rozwijany. Taka sytuacja to zapewne pokłosie niedawnego zwolnienia Giny Carano, która przypuszczalnie mogła być jedną z głównych bohaterek produkcji. Studio musi teraz przemyśleć, w jaką stronę chce poprowadzić serial, by pominąć postać Cary Dune, ale jednocześnie zaserwować widzom coś związanego z Mandalorianinem, co mogło by stanowić zarazem element planowego w przyszłości crossoveru między wszystkimi serialami.

Niewykluczone, że Lucasfilm postanowi ostatecznie anulować serial, ale na tę chwilę nic nie wskazuje na ten scenariusz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.