Filmy

Wedge Antilles z większą rolą w „The Rise of Skywalker”? Aktor opowiada o pierwotnym planie

W finale sagi Skywalkerów mieliśmy okazję zobaczyć niejedną znajomą twarz. Wśród nich na chwilę pojawił się również Denis Lawson, fanom Star Wars znany od samego początku istnienia cyklu – jako Wedge Antilles pojawił się bowiem już w Nowej nadziei oraz jej dwóch sequelach.

Jak się okazuje, jego udział w The Rise of Skywalker mógł być większy od krótkiego ujęcia w finale. Goszcząc ostatnio w podcaście Making Tracks aktor ujawnił, iż w oryginalnym zamyśle twórców miała to być ciut większa rola, która wymagałaby przynajmniej kilku dni obecności na planie.

„J.J. Abrams skontaktował się ze mną bezpośrednio, co jest dość nietypowe, zwykle tak nie robią. Chcieli, żebym pojawił się na planie na pięć dni, ale akurat występowałem w sztuce, a potem reżyserowałem kolejną, tak że nie byłem w stanie. Stwierdził, że to chyba nie wypali, a ja powiedziałem »No weź, damy radę!«. Zamiast pięciu dni, znalazłem jeden, ale wspaniale było wrócić na plan. Było miło powrócić, naprawdę miło.”

Rzecz jasna wciąż nie przełożyłoby się to na zbyt obszerny występ, jednak niewątpliwie pierwotna wizja zakładała bardziej znaczące cameo niż to, które pojawiło się w filmie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.