Seriale

„Księga Boby Fetta” przyniesie odpowiedzi na wiele pytań dotyczących historii łowcy nagród

Po niedawnym ujawnieniu nowych informacji o Księdze Boby Fetta na łamach magazynu Empire, pośród których znalazły się również nieznane wcześniej zdjęcia z planu, przyszedł czas na kolejną porcję wywiadów, tym razem pochodzących z SFX Magazine.

Na początek warto przytoczyć wypowiedź odtwórczyni Fennec Shand, Ming-Na Wen, która zdradza, że serial położy duży nacisk na bliższe ukazanie życia dwójki łowców nagród.

„W The Book Of Boba Fett będziemy mocno eksplorować dynamikę między Bobą Fettem i Fennec Shand, a także to, jak się uzupełniają i co czerpią z tej relacji. [Boba] jest kimś, kogo [Fennec] szanuje, a to, że ją uratował, doprowadziło do powstania między nimi więzi. Dzięki temu zdała sobie sprawę, że będzie dla niej lepiej, jeśli nie będzie już działać na własną rękę. Postrzega sojusz z Bobą Fettem jako bardzo sprytny ruch, w tym sensie, że będzie mogła na kimś polegać. Chociaż sprzymierzenie się z kimś innym może stanowić dodatkowe obciążenie, to płynące z niego korzyści przewyższają w tej chwili jakiekolwiek niedogodności. Wiesz, Boba zginął – a przynajmniej tak myśleliśmy – w dziurze Sarlacka, więc myślę, że obydwoje mają doświadczenia z pogranicza śmierci. Oboje mają słabości, które rozumieją.”

Jednym z największych wyzwań serialu będzie zachowanie mgiełki tajemnicy wokół głównego bohatera, który powstał kilka dekad temu. Z tego powodu wiele osób obawiało się projektu skoncentrowanego wokół Boby Fetta. Temuera Morrison odniósł się do tej kwestii:

„Tak, sądzę, że momentami odsłanialiśmy zbyt wiele. Miałem swoje zastrzeżenia, ale ufam ludziom, z którymi pracuję. Miałem szczęście, że miałem wokół siebie ludzi takich jak Dave Filoni, który potrafi łączyć niektóre kropki – niektóre starożytne kropki – i zachować tę autentyczność. Bardzo na nim polegałem, ponieważ nie jestem jednym z tych aktorów, którzy czytają każdy komiks i każdą książkę o łowcach nagród.”

Zachowanie pewnych tajemnic jest ważne, ale równie ważne jest umiejętne odsłonięcie pewnych kart, tak, aby wieloletni fani czuli, że mają powód, by poznawać historię Fetta. Jak stwierdził Morrison, rozwikłania doczeka się wiele tajemnic.

„Na pewno otrzymamy wiele odpowiedzi. Niektóre będą rozbudowane. Kilka będzie krótkich i konkretnych. Parę z nich będzie bardzo kolorowych. Wypełniamy wiele luk.”

Jak dowiedzieliśmy się w ciągu ostatnich miesięcy, Boba Fett wejdzie w swoim serialu w tryb mściciela, odgrywając się na różnych postaciach z przeszłości za dawne urazy. Uświadczymy także garści flashbacków z czasów Imperium kontratakuje.

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.