Seriale

Kolejne zdjęcia i informacje o „Księdze Boby Fetta” od Empire Magazine!

Tak jak zapowiadano, na półkach sklepowych za Oceanem pojawił się najnowszym numer magazynu Empire, którego duża część skupia się na mającym niebawem premierę The Book of Boba Fett. Dzięki publikacji możemy zapoznać się z nowymi ujęciami z serialu oraz pełną listą reżyserów, do której dołączyło kilka zupełnie nowych nazwisk.

Pierwsze ze zdjęć przedstawia Ming-Na Wen jako Fennec Shand, lecz nie różni się ono zanadto od pozostałych ujęć z aktorką, jakie dotąd publikowano. Później możemy zobaczyć Temuerę Morrisona jako Bobę Fetta w trakcie jednej ze scen, ukazanych wcześniej w zwiastunie produkcji. Na ostatniej fotografii zobaczycie producenta serialu, Jona Favreau, pracującego na planie za kamerą.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, poznajemy też pełną listę reżyserów serialu. Znaleźli się pośród nich znani nam doskonale Robert Rodriguez (który zajmie się największą ilością odcinków), Bryce Dallas Howard, reżyserująca wcześniej część odcinków The Mandalorian, oraz Dave Filoni, a także dwa zupełnie nowe nazwiska – Steph Green i Kevin Tancharoen. Co ciekawe, Jon Favreau oficjalnie pełni tym razem jedynie rolę producenta wykonawczego, a nie dodatkowo reżysera, co kłóci się z wcześniejszymi słowami Temuery Morrisona, twierdzącego, że Favreau reżyserował pewne sceny. Może to być jednak kwestia różnic pomiędzy oficjalnymi komunikatami a stanem faktycznym.

Co się zaś tyczy nowych nabytków reżyserskich – Steph Green to weteranka, jeśli chodzi o wysokobudżetowe produkcje, bowiem stanęła już za kamerą BillionsCzłowieka z wysokiego zamkuZawód: Amerykanin czy Watchmen. Tancharoen z kolei ma na swoim koncie odcinki z kilku seriali uniwersum DC, serii Titans od Netfliksa czy Agentów T.A.R.C.Z.Y. Marvela.

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia tego roku.

Podobne posty

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.