Seriale

„Księga Boby Fetta” ukaże retrospekcje z okresu po „Imperium kontratakuje”

W ostatnim czasie dociera do na coraz więcej ciekawych wieści na temat gwiezdnowojennych seriali aktorskich. Raptem dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że zakończono już prace na planie The Book of Boba Fett, zaś dziś ujawniono kilka interesujących detali dotyczących samego serialu. Zdradził je nie byle kto, bo sam odtwórca roli słynnego łowcy nagród, Temuera Morrison.

Aktor miał okazję udzielić wywiadu serwisowi Rotten Tomatoes, podczas którego został zapytany o swoje wrażenia z odgrywania Boby Fetta w najnowszym sezonie Mandalorianina.

„Myślę, że w pewnym sensie było to dla mnie błogosławieństwem, jeśli chodzi o historię Boby Fetta. Nikt tak naprawdę nie widział, żeby robił cokolwiek poza tym, że tam stał. Oczywiście jego sława go wyprzedzała, ale poza tym był dość nieuchwytnym facetem. To była świetna okazja, by popracować z Robertem Rodriguezem, który dał tej postaci nieco więcej animuszu. Myślę, że umiejętności Roberta sprawiły, że ten gość wręcz eksplodował. Po wszystkim Jon Favreau podszedł do mnie i po prostu powiedział: »Gratulacje, fani to pokochali«”.

W odcinku 14. The Mandalorian zatytułowanym Tragedia Temuera Morrison mógł pokazać, w jaki sposób jego bohater zyskał sławę w galaktyce. Był to bez wątpienia ważny moment dla samej postaci, jak i jej fanów, a także dowód na to, że Fett może być bohaterem własnego serialu.

Gdy zapytano go o to, czy fani mogą liczyć na więcej Boby Fetta w akcji, Morrison potwierdził interesujący detal – powstający serial ukaże nam przeszłość łowcy nagród, a konkretnie okres po Imperium kontratakuje.

„Cóż, nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale zobaczymy jego przeszłość i dowiemy się, gdzie był od czasów Imperium kontratakuje. Ktoś słusznie zwrócił uwagę, że jako postać utknął w jednym miejscu, a teraz jest dobry czas, aby naprawdę cofnąć się w czasie, przeżyć jego podróż i dowiedzieć się o nim więcej. (…)”

Artysta potwierdził również, że Lucasfilm ponownie zatrudnił Roberta Rodrigueza, by przedstawił swoją wizję na serialowy spin-off o Fetcie.

„Sprowadzili Roberta z powrotem, żeby wyreżyserował jeszcze kilka odcinków. W projekcie uczestniczą wspaniali reżyserzy. (…)”

Na koniec Temuera opowiedział o oczekiwaniach fanów względem jego występu. Wygląda na to, że aktor jest w pełni świadom oczekiwań, jakie widzowie mają względem legendarnego łowcy.

„Mam tylko nadzieję, że spełnię oczekiwania, bo w jakiś sposób zawsze można to wyczuć. Zadałeś mi wcześniej to pytanie dotyczące Occupation [australijski film z 2020 r. o inwazji obcych na Ziemię – przyp. red.] – czy mogę coś poczuć, ale zdecydowanie w Księdze Boby Fetta możemy lepiej wyczuć, czy jakieś pomysły działają, czy nie.”

Book of Boba Fett zadebiutuje pod koniec tego roku na platformie Disney+. Pierwotnie na początku 2022 roku mieliśmy doczekać się także premiery 3. sezonu Mandalorianina, natomiast termin debiutu kontynuacji przygód Dina Djarina najprawdopodobniej został przesunięty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.