Fanmade

„THE DARK TIMES” – fanowska krótkometrażówka z najwyższej półki!

Nie będzie żadnym odkryciem stwierdzenie, że fani Star Wars potrafią być naprawdę kreatywni, tworząc czasem dzieła, które pod względem jakości mogą spokojnie stawać w szranki z oficjalnymi materiałami. Kolejnym potwierdzeniem tych słów może być nowa krótkometrażówka od Cinematic Captures.

Trwający około 2 minuty film animowany THE DARK TIMES przedstawia serię wydarzeń związanych z Wojami klonów, zaś w tle słyszymy głos Maula, opowiadającego o swoim spojrzeniu na konflikty, w których na przestrzeni dziejów brał udział Zakon Jedi. Warto zwrócić uwagę nie tylko na świetne animacje i stylistykę, ale też perfekcyjny voice acting oraz niezwykle klimatyczną muzykę.

Cały materiał (dostępny nawet w rozdzielczości 8K) obejrzycie poniżej:

Nie pozostaje nam nic więcej, jak docenić ogrom pracy włożonej w przygotowanie tego dzieła i życzyć sobie, by podobnych powstawało jak najwięcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.