Seriale

[Plotka] Amandla Stenberg zagra główną rolę w „The Acolyte”

Jednym z nadciągającym w niedalekiej przyszłości seriali jest tworzony przez Leslye Headland The Acolyte, którego akcja ma być osadzona w ostatnich dniach Wielkiej Republiki, około 50 lat przed Mrocznym widmem. Ostatnie doniesienia na temat projektu wskazywały, że trwają poszukiwania odtwórczyni protagonistki. Wygląda na to, że twórcy uporali się już z tą kwestią.

Według serwisu Illuminerdi, uchodzącego za wiarygodny zwłaszcza w kwestiach castingowych, trwają zaawansowane rozmowy w sprawie zatrudnienia w głównej roli Amandli Stenberg. 23-letnia aktorka znana jest głównie z ekranizacji pierwszej części Igrzysk śmierci czy filmów Ponad wszystko i Nienawiść, którą dajesz. Informację potwierdziły ponadto bardzo uznane serwisy Variety i Bespin Bulletin.

Co więcej, portal podaje, że produkcja będzie składać się z 8 odcinków i potwierdza wcześniejsze doniesienia dotyczące startu zdjęć, które rozpoczną się na przełomie wiosny i lata w Londynie. Jakiekolwiek szczegóły fabularne nie są znane, poza tym, że serial ma skupić się bardziej na Ciemnej stronie Mocy i być thrillerem z elementami sztuk walki.

Premiera Star Wars: The Acolyte planowana jest na 2023 rok, oczywiście na platformie Disney+, która do tego czasu będzie już dostępna w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.