Seriale

„Star Wars: Ahsoka” – wyciekły szczegóły postaci granej przez Ivannę Sakhno

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o zatrudnieniu Ivanny Sakhno do bliżej nieokreślonej roli w serii Star Wars: Ahsoka, zaś teraz pojawiły się nowe doniesienia, które zdradzają garść szczegółów na temat postaci granej przez aktorkę.

Jak donosi portal Illuminerdi (który niedawno dostarczył także informacji o castingu Amandli Stenberg do głównej roli w The Acolyte), postać Ivanny Sakhno nazywa się Astrid, lecz na tę chwilę wydaje się, że jest to jedynie imię robocze, zatem najpewniej zmieni się w ostatecznej wersji scenariusza. Astrid ma być najemniczką, która stanie przed wyborem jednej z dwóch ścieżek – będzie musiała zdecydować, czy chce poświęcić się swojemu oddziałowi, czy też zacznie pracować na własny rachunek, zyskując reputację wyłącznie dla siebie.

Dla przypomnienia, Ivanna Sakhno znana jest głównie z roli w filmie Pacific Rim: Uprising, gdzie pojawił się również inny aktor związany z Gwiezdnymi wojnami, John Boyega. Aktorka zagrała także w filmach Szpieg, który mnie rzuciłLawina strachu czy Czarna róża.

Zdjęcia do Star Wars: Ahsoki mają ruszyć w marcu przyszłego roku, z kolei premiery serialu na Disney+ prawdopodobnie możemy spodziewać się w okolicach wiosny 2023. Fabuła ma skupić się na poszukiwaniach Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna po ich tajemniczym zniknięciu w Nieznanych Regionach w finałowym odcinku animacji Star Wars: Rebelianci.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.