Seriale

„Księga Boby Fetta” – pojawił się muzyczny motyw przewodni serialu

Premiera The Book of Boba Fett już za pasem, bowiem do premiery serialu możemy już odliczać w godzinach. Okazuje się jednak, że prędzej niż serial poznaliśmy jego główny motyw muzyczny, który pojawił się dziś m.in. w Apple Music. Dość powiedzieć, że klimatycznie mocno odbiega od tego, do czego przyzwyczaiły nas Gwiezdne wojny, a nawet The Mandalorian, posiadający jak dotąd jeden z najbardziej eksperymentalnych soundtracków.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że za muzykę do Księgi Boby Fetta (podobnie zresztą jak do The Mandalorian) odpowiada Ludwig Göransson, jej specyficzny klimat przestaje już być aż tak zaskakujący. Nie zdziwicie się jednak, jeśli podczas słuchania do głowy przyjdzie Wam skojarzenie z… szantami.

Omawiany kawałek znajdziecie TUTAJ. Jeśli ten link nie działa poprawnie, spróbujcie też TUTAJ.

W pewnym momencie utworu słychać też wyraźne nuty z innego filmu, które uważnych słuchaczy mogą nakierować na pojawienie się pewnej znanej organizacji. Jej powrót został wcześniej ujawniony za sprawą wycieku fabuły całego serialu, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Podoba się czy raczej nie uderza w Wasze gusta? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie na jego temat.

Księga Boby Fetta zadebiutuje już jutro na Disney+. Podobnie jak w przypadku The Mandalorian czy Parszywej zgrai, 1. odcinek najpewniej pojawi się około godziny 9:00.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.