Gry

„LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” – znamy przybliżony termin premiery gry

Nie licząc seriali aktorskich czy animowanych, jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów z uniwersum Gwiezdnych wojen, jakie mają pojawić się w 2022 roku, jest gra wideo LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, że będzie to największa jak dotąd produkcja zrealizowana na kanwie duńskich klocków. Jeśli należycie do grona osób zainteresowanych tytułem, powinniście zwrócić uwagę na najnowsze przecieki.

Jak podaje wiarygodny portal Bespin Bulletin, studio TT Games celuje już w przybliżony termin premiery swojej produkcji, który oscylować ma w okolicach kwietnia lub maja bieżącego roku. Jednocześnie źródła serwisu podkreślają, że kwestia ta nie została jeszcze ostatecznie zamknięta, a plany twórców może pokrzyżować szalejąca właśnie kolejna fala COVID-19 i wariant wirusa zwany Omicron.

Choć pierwsza część doniesień brzmi obiecująco, to w tym samym czasie druga daje powody do zmartwień. Przesunięcie debiutu gry byłoby naprawdę niefortunne, tym bardziej, że był on przekładany już kilka razy (gdyby najnowsze LEGO Star Wars pojawiło się wedle pierwotnego planu, grą cieszylibyśmy się już od ponad roku).

LEGO Gwiezdne wojny: saga Skywalkerów ma przedstawić zawartość ze wszystkich dziewięciu części filmowej sagi Star Wars (jednak bez spin-offów), oferując przy tym otwartą strukturę świata, setki pojazdów i statków kosmicznych, a także kilkaset grywalnych postaci. Tytuł ukazać ma się na platformach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4/5, Nintendo Switch oraz na komputerach PC.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.