Gry

Nowe szczegóły sequela „Jedi: Fallen Order” – tytuł, postaci, przybliżony czas premiery

Dopiero co na naszych łamach informowaliśmy o wycieku terminu oficjalnego ujawnienia 2. części Star Wars Jedi: Fallen Order, a już pojawiły się kolejne przecieki od wiarygodnych źródeł, zdradzające nieco więcej ciekawych szczegółów na temat gry studia Respawn Entertainment.

Jak dowiedział się serwis Bespin Bulletin, zapowiedź Upadłego zakonu ma pojawić się już w maju tego roku, co pokrywa się z doniesieniami branżowego insidera, Jeffa Grubba, jakie ujawniono w ostatnich dniach. Jeff twierdził, że tytuł oficjalnie ma zostać ujawniony w maju, a źródła Bespinu przychylają się ku tej wersji, wskazując jednocześnie na konkretniejszy przedział czasowy, czyli tegoroczne Star Wars Celebration, które odbędzie się w dniach 26-29 maja.

Kolejną ciekawostką są szczegóły odnośnie tytułu gry. Dowiadujemy się, że sequel nie będzie zawierał nazwy Fallen Order – znakiem rozpoznawczym serii ma być przedrostek Star Wars Jedi, zaś podtytuł będzie brzmiał inaczej niż wcześniej i prawdopodobnie nie pojawią się w nim żadne oznaczenia numeryczne.

Podobnie jak pierwsza gra, która w kluczowych momentach fabuły ukazała postaci z filmów – jak Darth Vader czy Saw Gerrera – tak również sequel ma wprowadzić kilka znanych twarzy. Źródła przecieków niestety nie chciały ujawnić, kim konkretnie mają one być, natomiast tu z pomocą mogą przyjść ubiegłoroczne doniesienia, wedle których w ramach produkcji mają pojawić się m.in. Maul, nowi Inkwizytorzy oraz Oddział Inferno z kampanii Battlefronta II.

Bespin Bulletin sugeruje także, iż pierwotnym planem było wypuszczenie sequela Upadłego zakonu na jesień bieżącego roku, jednak plany te uległy zmianie (prawdopodobnie na skutek pandemii). W tej chwili najbardziej prawdopodobną datą premiery gry wydaje się ostatni kwartał 2023, zatem ponownie potwierdzają się plotki, o których pisaliśmy na naszej stronie kilka miesięcy temu. Co więcej, portal dodatkowo wspomina o dwóch innych wyczekiwanych tytułach – LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i Knights of the Old Republic Remake – mających zadebiutować odpowiednio w maju 2022 oraz w 2023 roku.

Choć wspomniane powyżej informacje pochodzą ze sprawdzonych i bardzo wiarygodnych źródeł, przypominamy, że wciąż mówimy o nieoficjalnych doniesieniach, które nie muszą się potwierdzić. Kwestie konkretnych terminów premier są szczególnie „płynne”, gdy weźmiemy pod uwagę trwającą obecnie pandemię, wpływającą negatywnie na rytm pracy wielu studiów deweloperskich. Tradycyjnie zalecamy zachowanie odpowiedniego dystansu do wszystkich nieoficjalnych informacji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.