Seriale

[Plotka] Nagrania do 3. sezonu „The Mandalorian” wstrzymane przez pandemię

[AKTUALIZACJA 12.01.2022]

Serwisy Star Wars News Net (oraz Bespin Bulletin, który z początku przekazał plotki) zdementowały doniesienia o wstrzymaniu prac na planie The Mandalorian. Okazuje się, że informacje o przerwie w nagraniach do 3. sezonu przygód Dina Djarina były przesadzone, a źródła obu portali potwierdzają, iż prace na planie zdjęciowym toczą się bez większych utrudnień. Jest to pierwszy raz od lat, gdy z tak zaufanego źródła, jakim bez wątpienia jest Bespin Bulletin, dotarły do nas błędne informacje, jednak w kontekście nieoficjalnych doniesień zawsze istnieje szansa, że okażą się nieprawdziwe, z czym należy się liczyć.

Nie mamy dobrych wieści dla tych z Was, którzy liczą na jak najszybszą premierę kolejnego sezonu przygód Dina Djarina, bowiem okazuje się, że prace na planie zdjęciowym zostały wstrzymane.

Jak podaje wiarygodny serwis Bespin Bulletin, powołując się na swoje źródła z planu zdjęciowego The Mandalorian, prace nad 3. sezonem serialu zostały wstrzymane z powodu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 w Los Angeles, gdzie trwają nagrania do produkcji dla platformy Disney+. Dowiadujemy się, że decyzja została podjęta zaraz po przerwie świątecznej i do dnia dzisiejszego nie wznowiono zdjęć.

Wstrzymanie prac nad gwiezdnowojennym serialem nie miało związku z jakimikolwiek zachorowaniami pośród członków ekipy filmowej czy aktorów, lecz jest przejawem chęci zapewnienia maksimum bezpieczeństwa wszystkim osobom zaangażowanym w projekt. Mandalorianin nie jest zresztą jedyną wysokobudżetową produkcją, która stanęła w martwym punkcie z powodu najnowszej fali pandemii – w ostatnim czasie w Internecie głośno było o wstrzymaniu nagrań do serialu Star Trek: Picard z dokładnie tych samych powodów.

Bespin Bulletin zwraca również uwagę, iż opóźnienia w zdjęciach do The Mandalorian mogą mieć negatywny wpływ na serię Ahsoka – pierwotnie prace na planie Mandalorianina w Manhattan Beach Studios miały zakończyć się w marcu tego roku, a zaraz po nich (w tym samym studio) miały ruszyć nagrania do Ahsoki. W tej chwili taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny.

Oczywiście wciąż jest za wcześnie na ferowanie wyroków na temat ewentualnego przesunięcia pierwotnej daty premiery jakiegokolwiek z seriali aktorskich Star Wars. Wszystko zależy od tego, jak długo potrwają najnowsze ograniczenia pandemiczne.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.