Seriale

Carl Weathers potwierdza powrót do roli Greefa Kargi w 3. sezonie „The Mandalorian”

Carl Weathers jeszcze 2 lata temu kojarzony był głównie ze swoimi rolami w legendarnych produkcjach pokroju Rocky’ego czy Predatora, jednak niedawno stał się też jedną z twarzy wychwalanego przez fanów Gwiezdnych wojen serialu The Mandalorian. Aktor parę dni temu obchodził swoje 74. urodziny, w związku z czym w mediach społecznościowych spłynęło do niego mnóstwo życzeń od przyjaciół i fanów. Dziękując za pamięć, Carl ujawnił przy okazji swój udział w pracach nad 3. sezonem przygód Dina Djarina.

„Dziękuję za wszystkie wiadomości z życzeniami urodzinowymi, twitterverse! Naprawdę to doceniam!!! Jesteśmy w samym środku zdjęć do nowego sezonu The MANDALORIAN. Będzie fantastyczny!!! Tak każe obyczaj.”

Wpis opublikowany przez artystę dodatkowo dementuje plotki, jakoby prace na planie Mandalorianina miały być wstrzymane z powodu kolejnej fali pandemii, o czym wiarygodne źródła informowały kilka dni wcześniej (a później same zdążyły zaprzeczyć swoim przeciekom).

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera 3. sezonu The Mandalorian spodziewana jest pod koniec bieżącego roku. Serial będzie oczywiście emitowany ekskluzywnie na Disney+. Jeśli wierzyć zapowiedziom polskiego oddziału wytwórni, do tego czasu platforma streamingowa zdąży już zadebiutować nad Wisłą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.