Seriale

Daniel Logan może sugerować swoją większą rolę w „The Book of Boba Fett”

Odtwórca roli młodego Boby Fetta w prequelowej trylogii Star Wars, Daniel Logan, otworzył swoim komentarzem pole do spekulacji na temat kolejnych odcinków emitowanego właśnie The Book of Boba Fett.

Technicznie rzecz biorąc, Logan pojawił się już w serialu o Bobie Fetcie, występując jako dziecko w retrospekcjach z czasów Ataku klonów. Jak dotąd dwukrotnie widzieliśmy twarz aktora w odbiciu na Kamino, gdy obserwował odlatujący statek swojego ojca, a także w wizjerze hełmu Jango Fetta zaraz po jego śmierci na geonozjańskiej arenie. Biorąc pod uwagę nieubłagany upływ czasu, a co za tym idzie, wiek aktora – Logan ma już 34 lata – wszystkie dotychczasowe ujęcia z pewnością stworzone zostały za pomocą techniki komputerowej. Tym niemniej sam zainteresowany zasugerował ostatnio, iż na horyzoncie może czekać coś większego z jego udziałem.

Odpowiadając na instagramowy komentarz fana, który wyrażał niezadowolenie z tego, że aktor nie został bezpośrednio zatrudniony do roli Fetta w produkcji dla Disney+, Daniel powiedział coś, co może być wskazówką, iż nie było to jeszcze jego ostatnie słowo w ramach serialu.

„Nie oglądam tego g****, bo nie zatrudnili do roli ciebie, prawdziwego Boby.

Steve, daj temu szansę, nigdy nie wiadomo, kto może się pojawić.”

Oczywiście najlepiej podejść do tej wypowiedzi na chłodno, bo może się okazać, że Daniel po prostu podkręca atmosferę, by podsycić zainteresowanie serialem. Nie zmienia to jednak faktu, że potencjalne pojawienie się Logana jako nieco młodszej wersji łowcy nagród wydaje się niezwykle kuszącą wizją, zatem warto przynajmniej ją rozważyć.

Swego czasu Temuera Morrison wspomniał, że Księga Boby Fetta przedstawi nam retrospekcje osadzone po Imperium kontratakuje – w teorii są nimi wszystkie dotychczasowe flashbacki rozgrywające się po Powrocie Jedi, jednak nie można wykluczyć, że pojawią się jeszcze sceny umiejscowione konkretnie pomiędzy V a VI Epizodem. Wówczas występ dorosłego Daniela Logana jako nieco mniej sfatygowanego Fetta mógłby nabrać sporo sensu. Kto wie, może nawet obejrzymy coś związanego z czasami jeszcze wcześniejszymi (na przykład pomiędzy końcem Prequeli a początkiem OT), gdy łowca nagród był u szczytu swoich możliwości.

Tradycyjnie przypominamy, że w powyższym artykule jedynie spekulujemy na temat pewnych możliwości, opierając się na jednym komentarzu aktora. Wraz z premierami kolejnych odcinków The Book of Boba Fett przekonamy się, czy nieco młodsza wersja głównego bohatera zawita jeszcze na ekrany.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.