Seriale

Zwiastun „Knights of Ren” to fake – wyciek dementuje dyrektor kreatywny Lucasfilm

Raptem kilka dni temu Internet obiegł rzekomy wyciek zwiastuna niezrealizowanej produkcji zatytułowanej Knights of Ren: A Star Wars Story. Jak sam tytuł wskazuje (i jak sugerował trailer), serial miałby opowiadać historię zakonu rycerzy Ren, których w bardzo ograniczonym stopniu poznaliśmy w ramach trylogii Sequeli. Wygląda jednak na to, że potwierdziły się nasze pierwotne podejrzenia, bowiem dyrektor kreatywny Lucasfilm zaprzeczył prawdziwości nagrania.

Zwiastun wykonany został na tyle dobrze, że wiele osób z miejsca uwierzyło, iż rzeczywiście jest to prawdziwy wyciek, a Lucasfilm produkuje (bądź planował kiedyś wyprodukować) serial o rycerzach Ren. Okazuje się, że popularność omawianego wideo nie uszła uwadze szych z wytwórni, a jego prawdziwość postanowił zakwestionować sam Pablo Hidalgo, komentując sposób ukazania trailera.

Jak możemy wyczytać z kąśliwego wpisu na Twitterze:

„Nie do końca rozumiem, dlaczego podrobione wycieki zwiastunów zawsze muszą tak się trząść. Przecież nie jest już tak trudno trzymać telefon.”

Jeśli zatem należycie do tej części osób, które od początku podeszły do „wycieku” z rezerwą, to mieliście nosa. Tym niemniej warto docenić pracę autora fake’a, bo wykonał kawał świetnej roboty i musiał się mocno napracować, by stworzyć tak dobrze wyglądający materiał wideo.

Cała sytuacja udowadnia, że fani naprawdę chcieliby zobaczyć jakieś nowe produkcje osadzone bliżej okresu Sequeli, opowiadające o postaciach, których jeszcze tak dobrze nie znamy. Być może Lucasfilm powinien pomyśleć nad tym, by sprytną podpuchę anonimowego twórcy zamienić w rzeczywiste dzieło?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.