Seriale

„Knights of Ren” – wyciekł zwiastun kolejnego serialu aktorskiego Star Wars?

Końcówka obecnego tygodnia przyniosła nam nie lada ciekawostkę. Do Sieci trafił bowiem materiał mający rzekomo być wyciekiem nowego projektu osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen, a ściślej mówiąc: serialem aktorskim o rycerzach Ren.

Oczywiście błyskawicznie nasuwają się wątpliwości co do wiarygodności takiego „wycieku”. Jakim cudem Lucasfilm zdołałby zrealizować w kompletnej tajemnicy kolejną produkcję do stopnia, w którym przygotowywany jest zwiastun? Dlaczego taka produkcja miałaby być poświęcona akurat grupie postaci, która nie wniosła do trylogii sequeli nic ciekawego i w samych filmach została wypchnięta poza margines? Dlaczego nagle, w dodatku na potrzeby projektu kierowanego na streaming, powrócić miałby podtytuł A Star Wars Story, który chyba został skreślony wraz z planami na wszelkie spin-offy Sagi? Dlaczego rzekomy wyciek nie został błyskawicznie usunięty? Dlaczego ma wyraźny styl wizualny?

Cały czas mówimy jednak o Lucasfilmie i biorąc pod uwagę niektóre z podejmowanych dotąd decyzji, serial o rycerzach Ren pojawiający się znikąd byłby niespodziewany, ale… w spodziewany sposób. Na tym etapie po prostu oczekujemy już niecodziennych wydarzeń związanych z rozwojem uniwersum Star Wars – nie wiemy tylko nigdy, jakich dokładnie. Najpewniej zatem poniższy materiał jest fejkiem, zbyt wiele świadczy „przeciw niemu”, ale jednocześnie nie bylibyśmy szalenie zaskoczeni, gdyby okazał się prawdziwy. Dlatego też zapraszamy do obejrzenia i podjęcia własnej oceny wiarygodności zwiastuna Knights of Ren.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.