Gry

Oficjalnie zapowiedziano TRZY nowe gry Star Wars od Respawn Entertainment!

Od dłuższego czasu oczekiwaliśmy oficjalnej zapowiedzi sequela gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Dziś EA w końcu przekazało wiadomość o pracach nad kontynuacją, dokładając jednak sporą niespodziankę – jednocześnie dowiedzieliśmy się bowiem również o dwóch innych powstających grach osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen.

Łącznie zapowiedziano zatem dzisiaj aż trzy nowe gry Star Wars, za które odpowiadać będzie studio Respawn Entertainment. Jak poinformowano, franczyza Jedi jest już aktywnie rozwijana i kolejny tytuł (którego pełnego tytułu na ten moment nie znamy) powstaje od jakiegoś czasu. Ponadto pod kierownictwem Petera Hirschmanna powstać ma zupełnie nowy gwiezdnowojenny FPS (strzelanka pierwszoosobowa). Ostatnią pozycją z tego zestawu będzie gra strategiczna rozwijana we współpracy z nowopowstałym studio Bit Reactor. Póki co oczywiście nie znamy więcej szczegółów na temat zapowiedzianych gier.

Przedstawiciele Lucasfilm Games oraz Respawn Entertainment wyrazili podekscytowanie nadchodzącymi projektami.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.