Gry

Sequel „Fallen Order” jeszcze w tym roku? Nowe informacje na temat premiery

O kontynuacji Upadłego zakonu, w oczach wielu fanów prawdopodobnie najlepszej gry Star Wars ostatnich lat, dochodzą nas słuchy od dłuższego czasu. Możemy już mieć całkowitą pewność, iż sequel powstaje, choć wciąż jeszcze czekamy na oficjalną zapowiedź i szczegóły. Ale bardzo możliwe, że nasza cierpliwość będzie wystawiana na próbę jeszcze zaledwie kilka miesięcy.

Według ostatniego raportu Toma Hendersona, komunikatu zapowiadającego wydanie gry możemy spodziewać się 4 maja, czyli na Star Wars Day. Poprzednie doniesienia mówiły o możliwości przedstawienia zapowiedzi w czasie Star Wars Celebration, więc występuje tu pewna rozbieżność, ale niewielka – wciąż mowa bowiem o maju i najwyraźniej po prostu przekonamy się, czy padnie na początek, czy też koniec miesiąca (drugi event będzie miał miejsce od 26 do 29 maja).

Henderson w znacznie większym stopniu zaprzecza jednak wcześniejszym informacjom na temat terminu debiutu gry. Według niego wydanie sequela Jedi: Fallen Order planowane jest na czwarty kwartał bieżącego roku, podczas gdy dotąd doniesienia wskazywały, iż premiery należy spodziewać się dopiero w roku 2023 – i to również w końcówce. Który scenariusz okaże się prawdziwy? Jak na razie możemy jedynie czekać na kolejne wiadomości i wypatrywać konkretniejszych informacji. Póki co zalecamy na nic szczególnego się nie nastawiać, choć oczywiście odrobina entuzjazmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Tymczasem Star Wars Jedi: Upadły zakon niedawno skończył dwa lata, a teraz do końca miesiąca dostępny jest za darmo w ofercie Prime Gaming.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.