Seriale

Fenn Rau w 3. sezonie „The Mandalorian”?

Choć fani Star Wars obecnie zaabsorbowani są emitowanym wciąż The Book of Boba Fett, to na horyzoncie majaczą już kolejne gwiezdnowojenne produkcje. Pośród tych najmocniej wyczekiwanych bez wątpienia znajduje się 3. sezon The Mandalorian, a po 5. odcinku Księgi Boby Fetta, stanowiącym wprowadzenie do dalszych przygód Dina Djarina, ekscytacja serialem sięgnęła zenitu. Ku uciesze wielu osób, w ostatnim czasie ujawniono, iż reżyserią jednego z odcinków 3. sezonu Mandalorianina zajmie się Bryce Dallas Howard, z kolei teraz pojawiają się pewne wskazówki na temat tego, jaka postać może zagościć w ramach produkcji.

Kilka dni temu jeden z fanów napisał na Twitterze, że chciałby zobaczyć Kevina McKidda w roli Fenna Rau w 3. sezonie The Mandalorian. Artysta zareagował na wpis, komunikując, że jak najbardziej podoba mu się ten pomysł.

Przypomnijmy, że brytyjski aktor użyczył swojego głosu Fennowi Rau w ramach animowanej serii Rebelianci. Co się zaś tyczy postaci Fenna, był on Mandalorianinem oraz przywódcą Protektorów – klanu pochodzącego z mandaloriańskiej kolonii na planecie Concord Dawn, który w toku wydarzeń ze Star Wars Rebels stał się częścią Sojuszu Rebeliantów.

Oczywiście wyrażenie zainteresowania powrotem do uniwersum Gwiezdnych wojen nie musi jeszcze oznaczać, że rzeczywiście zobaczymy McKidda na ekranach, jednakże pojawienie się Fenna Rau w ramach przygód Dina Djarina miałoby sporo sensu, biorąc pod uwagę pochodzenie naszego bohatera – Protektorzy byli bowiem zaciekłymi wrogami Straży Śmierci, której członkiem jest przecież Din.

Jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę, że Djarin będzie musiał odwiedzić Mandalorę (a przy okazji pewnie inne światy, będące niegdyś częścią imperium Mandalorian), potencjalne cameo przywódcy Protektorów wydaje się wręcz idealnie wpasowywać w fabułę serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.