Seriale

Przypadkiem ujawniono datę premiery „Obi-Wana Kenobiego”?

Wygląda na to, że jesteśmy już niemal na mecie długiego oczekiwania – jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, od premiery serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego dzielą nas trochę ponad 3 miesiące.

Niedługo po tym, jak ujawniono nadchodzący komiks o nieco starszym Obi-Wanie, osoba blisko związana z platformą Disney+ przekazała w mediach społecznościowych informację, z którą Lucasfilm i Disney prawdopodobnie chciały jeszcze zaczekać. Brandon San Giovanni, menedżer programowy usługi streamingowej, ujawnił na Twitterze przybliżony czas premiery serii o brodatym Jedi, rozgrywającej się pomiędzy Nową nadzieją a Zemstą Sithów.

Jak zdradził Brandon, Kenobi ma zadebiutować w maju tego roku. Tweet zniknął z sieci równie szybko, co się pojawił, co jedynie potwierdza jego wiarygodność. Na szczęście w przyrodzie nic nie ginie, a zrzut ekranu z wiadomością zachował się na portalu Star Wars News Net.

Dlaczego pracownik Disneya przedwcześnie puścił parę z ust? Niewykluczone, że związek z tym mogła mieć oficjalna zapowiedź wspomnianego wcześniej komiksu, którą San Giovanni omyłkowo uznał za ujawnienie daty premiery serialu, więc postanowił dorzucić coś od siebie. Są to jednak tylko nasze domysły, które i tak nie mają żadnego wpływu na całą sprawę.

Jedno jest pewne – majowa data premiery pokrywa się z plotkami z ostatnich miesięcy, zatem możemy być niemal pewni, że na wiosnę raz jeszcze zawitamy do świata Gwiezdnych wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.