Seriale

Zdjęcia do 2. sezonu „Star Wars: Andor” ruszą jesienią 2022, ujawnia Stellan Skarsgård

Choć fani wciąż czekają na ujawnienie daty premiery oraz nowych szczegółów 1. sezonu nadchodzącej serii o przygodach Cassiana Andora, Lucasfilm nie próżnuje i już planuje prace nad kontynuacją. Jak ujawnił aktor zaangażowany w produkcję, Stellan Skarsgård, zdjęcia do 2. sezonu serialu ruszą jeszcze w tym roku.

Podczas rozmowy ze szwedzkim dziennikiem Dagens Nyheter na temat swojego debiutu w animacji Simpsonowie, aktor zdradził, jakie są jego plany zawodowe na bieżący rok. W wypowiedzi padły wzmianki dotyczące kolejnej części Diuny oraz 2. sezonu Andora.

„Zaczynamy od Dune: Part 2 w lipcu. A potem jesienią czas na drugi sezon serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen, Andora… Nie wiem, kiedy zaczną go emitować. Zajmie to trochę czasu, ale nie będą chcieli, by przerwa między sezonem pierwszym a drugim trwała zbyt długo.”

Po czasochłonnych nagraniach 1. sezon Andora (składający się łącznie z 12 odcinków) ma zadebiutować na Disney+ wiosną lub latem tego roku. Biorąc pod uwagę niedawne plotki na temat majowej daty premiery Obi-Wana Kenobiego, powinniśmy spodziewać się, że nie stanie się to prędzej niż czerwcu/lipcu, natomiast równie dobrze może się okazać, że Disney i Lucasfilm dokonają jeszcze pewnych roszad.

Plany serialowe Lucasfilmu na najbliższe lata obejmując całkiem pokaźną listę, na której znajdziemy emitowaną właśnie Księgę Boby Fetta, Andora, The Acolyte, co najmniej dwa kolejne sezony The Mandalorian, nowy sezon Parszywej zgrai, limitowane serie Obi-Wan Kenobi, Ahsoka i Lando, animowany film A Droid Story, prawdopodobnie 2. sezon Star Wars: Visions oraz serię Tales of the Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.