Seriale

[Plotka] Rupert Friend to Wielki Inkwizytor z „Obi-Wana Kenobiego”

Coraz większymi krokami zbliżamy się do mocno wyczekiwanej przez fanów premiery Obi-Wana Kenobiego. Plotki od dawna wskazują na obecność w fabule Inkwizycji – tajemniczej organizacji, zrzeszającej agentów Ciemnej strony Mocy, którzy polowali na rycerzy Jedi po Rozkazie 66. Wygląda na to, że przyjdzie nam zobaczyć także najwyżej postawionego spośród nich.

Jak donosi niezwykle zaufany portal Bespin Bulletin, w serialu pojawi się Wielki Inkwizytor! Głównego złoczyńcę pierwszego sezonu Rebeliantów, znanego także z garstki występów komiksowych, wedle źródeł portalu zagra Rupert Friend. Brytyjski aktor jest prawdopodobnie najbardziej znany z serialu Homeland, a także tytułowej roli w filmie Hitman: Agent 47, będącego adaptacją kultowej serii gier.

Tym samym Wielki Inkwizytor dołącza do Ahsoki na liście postaci, w których aktorskie odpowiedniki nie wcielają się aktorzy podkładający im głos w animacjach. Przypomnijmy, że za dubbingiem Pau’anina stał inny Brytyjczyk, Jason Isaacs.

Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe plotki, na ekranie zobaczymy co najmniej troje Inkwizytorów. Poza wspomnianym Wielkim Inkwizytorem, pojawi się także Inkwizytorka grana przez Moses Ingram oraz Inkwizytor, przypuszczalnie Piąty Brat, w którego wcieli się Sung Kang.

Data premiery pierwszego odcinka Obi-Wana Kenobiego nie jest jeszcze znana. Wiele źródeł donosi jednak, że nastąpi to już w maju. Serial będzie ukazywał się oczywiście na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.