Seriale

[Plotka] Pojawił się opis brutalnej sceny z Inkwizytorami w „Obi-Wanie Kenobim”

obi-wan-kenobi-inquisitor-disney-plus-1-1.jpg

Zaledwie wczoraj informowaliśmy na naszych łamach o szczegółach ról Dartha Vadera, Luke’a, Lei i nieznanego rycerza Jedi w serii o Obi-Wanie Kenobim, a już dziś pojawiły się kolejne przecieki dotyczące nadchodzącej produkcji – tym razem opisują one Inkwizytorów.

Wiarygodny portal Making Star Wars potwierdził niedawny raport serwisu Bespin Bulletin, wedle którego Rupert Friend wcieli się w postać Wielkiego Inkwizytora. To jednak nie wszystko, bowiem jedno ze źródeł MSW podaje, iż Moses Ingram odegra rolę nowej Inkwizytorki, znanej jako Trzecia Siostra.

Portal opisuje Inkwizytorów jako „brutalnych”, przytaczając jednocześnie pewną scenę z serialu. Ma ona przedstawić, jak Trzecia Siostra (ku zaskoczeniu, ale i rozbawieniu Wielkiego Inkwizytora) bez mrugnięcia okiem obcina dłonie jednemu z mieszkańców Tatooine.

Ma to być jeden z wielu przykładów bezwzględności Inkwizytorów pojawiających się w Obi-Wanie Kenobim, a ich postępowanie będzie nadawać ton całokształtowi produkcji. Zagrożenie ze strony Inkwizycji sprawi, że tym ważniejsze będzie, aby Luke i Leia nie zostali wykryci.

Serial o przygodach brodatego Jedi zadebiutuje na platformie Disney+ 25 maja tego roku (w 45. rocznicę premiery Nowej nadziei). Do roli tytułowego bohatera powróci oczywiście Ewan McGregor.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.