Seriale

[Plotka] Poznaliśmy czas trwania odcinków „Obi-Wana Kenobiego”

Od debiutu kolejnego serialu aktorskiego Star Wars na Disney+ dzielą nas już tylko trzy miesiące z niewielkim hakiem, tak że siłą rzeczy dowiadujemy się o nim coraz więcej. Niektórzy fani oczekiwali nawet zaprezentowania przez Lucasfilm zwiastuna Obi-Wana Kenobiego w czasie tegorocznego Super Bowl, jednak wygląda na to, że na to możemy poczekać jeszcze dobrych kilka tygodni. Niewykluczone jednak, iż właśnie poznaliśmy czas trwania odcinków nadchodzącej produkcji.

Jak donosi portal Making Star Wars, każdy epizod Obi-Wana Kenobiego trwać ma około 45 minut. Kłóci się to z informacją, której dawno temu udzielił wcielający się w tytułowego bohatera Ewan McGregor, jakoby miały trwać one godzinę. Warto jednak zwrócić uwagę, że rzeczywiście było to naprawdę dawno i dużo mogło się zmienić lub jak zaznacza nowy artykuł, już wtedy aktor mógł mieć na myśli klasyczną telewizyjną godzinę, czyli właśnie trzy kwadranse. Oczywiście nie można też wykluczyć, iż doniesienia rozminą się z prawdą. Na ten moment najlepiej będzie poczekać na pewniejsze informacje, jednak z całą pewnością wstępnie możemy założyć, że odcinkom serialu o brodatym mistrzu Jedi daleko będzie od niespodziewanie krótkich niekiedy odcinków The Mandalorian.

Obi-Wan Kenobi trafi na Disney+ 25 maja. Serial ma składać się z sześciu odcinków, które będą debiutować na platformie streamingowej w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.