Seriale

Obi-Wan w serialu zmierzy się z Vaderem więcej niż jeden raz?

Od dłuzszej chwili nieustannie docierają do nas nowe wiadomości na temat Obi-Wana Kenobiego, następnego serialu aktorskiego Star Wars, który emitowany będzie na Disney+. Dopiero co dowiedzieliśmy się, ile rzekomo trwać mają odcinki nowej produkcji Lucasfilmu czy że John Williams we własnej osobie skomponował jej motyw przewodni.

Teraz natomiast pojawiły się kolejne doniesienia zahaczające o szczegóły fabularne serialu. Jak informuje portal LRMonline, wielki pojedynek Obi-Wana Kenobiego z Darthem Vaderem, który twórcy określają mianem „rewanżu stulecia”… nie będzie jedynym starciem dwójki bohaterów. Mistrz Jedi i Mroczny Lord Sith podobno mają zmierzyć się na przestrzeni sześciu odcinków dwukrotnie. Obie walki rzekomo mają być naprawdę widowiskowe i według źródeł portalu należeć do grona najlepszych tego typu scen w całej serii Gwiezdnych wojen. Ich odbiór będzie naturalnie kwestią całkowicie subiektywną, jednak takie doniesienia to dobry znak, a twórcy z całą pewnością robią wszystko, co w ich mocy, aby usatysfakcjonować fanów.

Pierwszy odcinek Obi-Wana Kenobiego trafi na Disney+ 25 maja, czyli w 45. rocznicę kinowej premiery Nowej nadziei.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.