Seriale

[Plotka] Szczegóły castingów do niezapowiedzianej produkcji Star Wars w czasach Wielkiej Republiki

Wygląda na to, że w ostatnich przeciekach o niezapowiedzianej serii Star Wars, dla której inspiracją ma być netfliksowy hit Stranger Things, kryje się ziarno prawdy. Jak dowiadujemy się z najnowszych plotek, trwają właśnie castingi do produkcji osadzonej w czasach Wielkiej Republiki.

Serwis The Illuminerdi twierdzi, że poznał szczegóły pięciu najważniejszych ról w serialu młodzieżowym. Poniżej możecie zapoznać się z roboczymi imionami oraz opisami postaci:

  • Wyatt: chłopiec, 11 lat, dowolnego pochodzenia etnicznego, stały bohater serialu. Wyatt tęskni za wspaniałymi przygodami, ale łatwo rozpraszają go inne aktywności. Pragnie być bohaterem w każdej sytuacji, w jakiej się znajdzie.
  • Ned: chłopiec, 11 lat, dowolnego pochodzenia etnicznego, stały bohater serialu. Jest opisywany jako wstydliwy przyjaciel Wyatta. Ned jest uprzejmy, ma wielkie serce, ale ma też swoje zasady, których mocno się trzyma. Ned często zostaje wciągnięty w przygody Wyatta.
  • Faye: postać niebinarna, 12 lat, dowolnego pochodzenia etnicznego, stały bohater serialu. Jest określany jako zbuntowany i ekstrawertyczny, ale już w wieku 12 lat ma spory bagaż doświadczeń.
  • Kylie: dziewczynka, 12 lat, dowolnego pochodzenia etnicznego, stała bohaterka serialu. Jest najlepszą przyjaciółką Faye i jest opisywana jako poważna, inteligentna, ukrywająca swoje emocje za grubym murem.
  • Imię nieznane: Mężczyzna, 30-50 lat, dowolnego pochodzenia etnicznego, stały bohater serialu. Nie są znane żadne inne szczegóły dotyczące tej postaci.

Jak wspomnieliśmy przy okazji jednego z wcześniejszych artykułów, robocza nazwa serialu to Grammar Rodeo. Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak zlepek losowych słów, to fani animacji Simpsonowie dopatrzyli się w niej nawiązania do tytułu jednego z odcinków serialu – Bart on the Road – w ramach którego tytułowy bohater wyruszył wraz z grupą dzieci ze swojej klasy na nielegalną wycieczkę.

Biorąc pod uwagę szczegóły castingów, zdradzające wyraźne punkty wspólne z opisem epizodu Simpsonów, niewykluczone, że wokół podobnego szkieletu obudowana zostanie fabuła gwiezdnowojennej produkcji. Warto mieć również w pamięci porównania do skupionego na nastoletnich bohaterach Stranger Things, które dodatkowo potwierdzają przypuszczenia na temat klimatu projektu.

Jak zawsze przypominamy, że wszystkie zawarte powyżej doniesienia to niepotwierdzone plotki, zatem należy podchodzić do nich z odpowiednią dozą ostrożności.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.