Gry

„LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” już w złocie! Premiera gry tuż za rogiem

Fani Gwiezdnych wojen i duńskich klocków mają co świętować, bowiem oficjalny profil TT Games poinformował, iż LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zostało już ozłocone!

Co to oznacza w praktyce? W dużym skrócie – najważniejszy etap prac nad tytułem został zakończony, a deweloperzy i wydawca są gotowi do produkcji nośników oraz przejścia wszelkich procedur związanych z wydaniem gry na rynek. Można zatem śmiało powiedzieć, że premiera najnowszej odsłony LEGO Gwiezdnych wojen jest już pewna i nic nie powinno jej opóźnić.

#LEGOStarWarsGame ozłocone – odpalcie motyw Throne Room! Wielkie gratulacje dla całej ekipy za galaktyczny wysiłek, jaki włożyli w tę grę.

Ciekawostka: Ozłocenie oznacza, że gra jest gotowa do wypuszczenia!”

Oczywiście twórcy wciąż będą dokonywać poprawek aż do samej premiery tytułu, jednak będą one zawarte w ramach łatki, jaka zapewne pojawi się wraz z debiutem Sagi Skywalkerów.

TT Games uchyliło także rąbka tajemnicy w kwestii kulis powstawania nowej iteracji LEGO Star Wars. Choć produkcja okupiona została ogromem pracy i wieloma wyrzeczeniami, wygląda na to, że ostatecznie doprowadziła do efektu, który powinien zadowolić graczy oraz fanów. Bez wątpienia będzie to jedna z największych i najambitniejszych gier z serii LEGO.

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów zadebiutuje już 5 kwietnia bieżącego roku. Tytuł ukaże się na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.