Seriale

Nowy członek obsady „Andora” wykryty przez fanów. Aktor przyznaje się do roli w serialu

W tym roku na Disney+ trafić mają jeszcze przynajmniej dwa seriale aktorskie Star Wars: Obi-Wan Kenobi oraz Andor (potencjalnie również 3. sezon The Mandalorian, ale w tej kwestii wciąż nie mamy pewności). Debiuty obu zbliżają się nieubłaganie i o każdym z nich regularnie dowiadujemy się czegoś nowego. W tym tygodniu ujawniono nieznanego wcześniej członka obsady serialu o rebeliancie znanym widowni ze spin-offu Łotr 1.

Jak bowiem donosi Daily Record, szkocki aktor David Hayman (Makbet, Tabu) został wykryty przez lokalnych fanów w Oban w czasie, gdy trwały zdjęcia do Andora i sam przyznał się, iż bierze udział w produkcji jednego z kolejnych projektów osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen.

„Wszystko miało być tajemnicą. Załoga składająca się z około 500 osób pojawiła się w Oban i nikt nie miał wiedzieć, co się dzieje. Ale ludzie podchodzili do mnie i pytali, czy kręcę swój program Wonders of Scotland, czy Gwiezdne wojny. Wszyscy wiedzieli, co się działo. To było przezabawne.”

Według Daily Record Hayman wcielił się w rolę kluczowej postaci, jednak trudno ocenić wiarygodność takiego stwierdzenia. Oprócz Diego Luny, który oczywiście powtórzy rolę z Łotra 1 jako tytułowy bohater serialu, w Andorze pojawi się również między innymi Stellan Skarsgård, który niedawno ujawnił, że jesienią rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.