Seriale

Christopher Lloyd dołącza do obsady 3. sezonu „The Mandalorian”

Już od jakiegoś czasu trwają zdjęcia do kolejnego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. W związku z tym nasilają się przecieki, pojawiają się nowe informacje na temat powstających odcinków, a w tym tygodniu do sieci trafiły nawet fotografie z planu produkcji. Dziś natomiast poznaliśmy nowego członka obsady The Mandalorian.

Jak informuje The Hollywood Reporter, w 3. sezonie serialu w gościnnej – a więc z założenia nieszczególnie obszernej i prawdopodobnie będącej częścią tylko pojedynczego odcinka – roli pojawi się Christopher Lloyd, którego entuzjaści kina przygodowego z całą pewnością kojarzą z roli doktora Emmetta Browna w fantastycznonaukowej trylogii Roberta Zemeckisa Powrót do przyszłości. Co ciekawe, aktor tym samym zaliczy występ w drugiej ze znanych kosmicznych franczyz, mając już na koncie Star Treka III.

Wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie możemy spodziewać się powrotu The Mandalorian na Disney+, choć nowy sezon prawdopodobnie debiutować będzie pod koniec obecnego roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.