Seriale

Mamy oficjalne streszczenie „Obi-Wana Kenobiego”!

Z każdym dniem zbliżającym nas do premiery Obi-Wana Kenobiego odkrywane są przed nami kolejne tajemnice dotyczące serialu. Tym razem są to jednak bardziej oficjalne wieści, bowiem na platformie Disney+ pojawiło się streszczenie nadchodzącej produkcji.

Jak możemy przeczytać:

„Podczas panowania Imperium Galaktycznego były mistrz Jedi Obi-Wan Kenobi wyrusza na kluczową misję. Kenobi musi stawić czoła sojusznikom, którzy stali się wrogami, i przeciwstawić się gniewowi Imperium.”

Na pierwszy rzut oka opis nie sprawia wrażenia zbyt odkrywczego, lecz, jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach. Szczególną uwagę warto zwrócić na wzmiankę o „kluczowej misji” Obi-Wana – wcześniejsze oficjalne materiały mówiły jedynie o czuwaniu nad bezpieczeństwem Luke’a na Tatooine, zaś te najnowsze zdają się bezpośrednio potwierdzać krążące ostatnio plotki na temat ważnego zadania, które będzie wymagało od brodatego Jedi opuszczenia piaszczystej planety. Mowa rzecz jasna o opisywanej we wcześniejszych przeciekach misji uwolnienia Księżniczki Lei z twierdzy Inkwizytorów na księżycu Nur.

W ostatnich tygodniach mogliśmy natrafić na sporo przecieków fabularnych, wspólnie tworzących dość spójną wizję serialu. Część z nich dotyczyła przyczyn opuszczenia Tatooine przez Obi-Wana, przy czym inne skupiały się na postaciach Qui-Gon Jinna czy Dartha Vadera. Czas pokaże, ile z nich znajdzie swoje odzwierciedlenie na ekranach telewizorów.

Star Wars: Obi-Wan Kenobi ukaże się 25 maja tego roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.