Seriale

Nadchodzi oficjalna zapowiedź 2. sezonu „Parszywej zgrai”

W przyszłym miesiącu minie rok od premiery pierwszego odcinka Gwiezdnych wojen: Parszywej zgrai, czyli kolejnej animacji od Lucasfilmu, która szturmem podbiła serca fanów. Nie zapowiada się jednak, aby 2. sezon serialu dotarł do nas w Święto Gwiezdnych wojen, czyli 4 maja, tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku. Jeszcze jakiś czas temu pojawiały się przesłanki świadczące o tym, iż wczesnowiosenny termin premiery jest bardzo możliwy, jednak teraz wydaje się niemal pewne, że produkcja zadebiutuje nieco później.

Po tym, jak na początku tego roku w magazynie Star Wars Insider pojawiła się zapowiedź, wedle której 2. sezon The Bad Batch miał nadejść wiosną tego roku, wiele wskazywało na to, iż ponownie datą debiutu będzie święto May the 4th. Niestety, kolejny numer tego samego czasopisma zmienił już wersję, informując jedynie, iż produkcja Brada Raua i Jen Corbett ukaże się „wkrótce”.

O ile opisane powyżej przesłanki mogły jeszcze pozostawiać pewną furtkę dla spekulacji, tak najnowsze doniesienia ostatecznie utwierdzają nas w przekonaniu, że Parszywa zgraja powróci dopiero po debiucie Obi-Wana Kenobiego.

Jak ujawniła oficjalna strona StarWars.com, podczas tegorocznego Star Wars Celebration, odbywającego się w dniach 26-29 maja, pojawi się panel poświęcony The Bad Batch. Wystąpią na nim wspomniani wcześniej twórcy animacji, a także Dee Bradley Baker (głos klonów) i Michelle Ang (głos Omegi). W trakcie wydarzenia mamy poznać szczegóły nadchodzącej kontynuacji przygód Oddziału 99. Panel odbędzie się 29 maja, czyli w ostatni dzień imprezy.

Istnieje szansa, że Lucasfilm przygotuje jakiś zwiastun lub przynajmniej teaser nadchodzącej produkcji, zatem powinniśmy spodziewać się interesującego wieczoru.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.