Seriale

Fani „The Clone Wars” będą zachwyceni „Star Wars: Ahsoką”, twierdzi Bryce Dallas Howard

The Mandalorian w pewnym sensie uratował całą franczyzę Gwiezdnych wojen, która w momencie premiery 1. sezonu serialu znajdowała się w dość trudnym położeniu. Serial o przygodach Dina Djarina i Grogu nie tylko dostarczył masę rozrywki widzom, ale wprowadził również do kanonu kultowych już bohaterów, zahaczając przy tym o elementy uniwersum, jakie od lat nie były eksplorowane w żadnych dziełach.

Jednym z istotniejszych wątków Mandalorianina było pierwsze spotkanie z Ahsoką Tano, mające miejsce w ramach 2. sezonu. Później eks-padawanka Jedi pojawiła się w Księdze Boby Fetta, zaś w najbliższej przyszłości doczeka się własnego spin-offu. I właśnie o samodzielnym serialu z Ahsoką w roli głównej wypowiedziała się niedawno reżyserka odpowiedzialna za część odcinków The Mandalorian, Bryce Dallas Howard.

Reżyserka i aktorka udzieliła niedawno wywiadu portalowi Romper, w ramach którego poruszony został temat Gwiezdnych wojen, a także wspomnianej Ahsoki.

Z początku Bryce zapytano, co wiedziała o Star Wars, gdy rozpoczynała swoją pracę przy The Mandalorian. Okazuje się, że wiedza artystki o uniwersum była całkiem spora, a dodatkowo pogłębiła ją dzięki wieloletniej znajomości jej ojca, Rona Howarda (reż. Solo: A Star Wars Story), z samym George’em Lucasem. Co więcej, jako mała dziewczynka Bryce poznała również Natalie Portman (odtwórczyni Padmé Amidali), która niedługo potem rozpoczęła pracę na planie trylogii Prequeli.

Nikt jednak nie może równać się w znajomości uniwersum Star Wars z Dave’em Filonim, dzięki któremu Howard zrozumiała, jak mało wie…

„Tak, cóż, Dave Filoni, zna Gwiezdne wojny lepiej niż ktokolwiek inny (poza George’em Lucasem). Uczył się pod okiem George’a, kiedy razem tworzyli Wojny klonów. Później pracowaliśmy razem nad Mandalorianinem.”

Finalnie reżyserka zdradziła co nieco na temat nadchodzącego serialu o Ahsoce. Jak wynika z jej wypowiedzi, fani Wojen klonów powinni być bardzo zadowoleni z ostatecznego efektu prac.

„Nie zdradzając szczegółów, pokochacie nadchodzący serial o Ahsoce. Nie mogę zbyt wiele ujawnić, ale mogę powiedzieć, że fani Wojen klonów zostaną bardzo mocno nagrodzeni.”

Pozostaje pytanie, czy Bryce Dallas Howard wie to wszystko, ponieważ sama jest zaangażowana w produkcję Ahsoki, czy też ma dostęp do informacji dzięki znajomości z innymi twórcami? Biorąc pod uwagę jej wkład w The Mandalorian i Księgę Boby Fetta, Howard zdecydowanie zasługuje na to, by współtworzyć przygody Tano.

Co się zaś tyczy wzmianki o The Clone Wars, jest masa możliwości, by w jakiś sposób nawiązać do uwielbianej przez fanów serii – tym bardziej, że Ahsoka była jedną z jej głównych bohaterek.

Niebawem mają ruszyć prace nad Star Wars: Ahsoką, zaś seria prawdopodobnie zadebiutuje na Disney+ w 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.