Seriale

[Plotka] Drugi sezon „Star Wars: Visions” jeszcze w tym roku!

Mająca w zeszłym roku premierę antologia anime zatytułowana Star Wars: Visions to z pewnością jedna z bardziej interesujących i oryginalnych propozycji od Lucasfilmu w ostatnim czasie. Produkcja zebrała przychylne opinie, a fani domagali się drugiego sezonu – czy to w formie kontynuacji niektórych historii, czy też zupełnie świeżych odcinków. Te życzenia mogą się rychło spełnić.

Sprawdzony insider Jordan Maison podzielił się na łamach portalu Cinelinx ogłoszeniem, w którym wskazuje, że drugi sezon antologii rzeczywiście powstaje. Potwierdzają to liczne doniesienia, jakie napływają do niego z niezależnych źródeł.

Co więcej, nowe odcinki miałyby zadebiutować jeszcze w tym roku – rozważane są terminy we wrześniu i październiku. Jordan potwierdza także, że niektóre studia powrócą i stworzą kontynuacje swoich historii, jednak na tę chwilę nie dysponuje informacjami, które konkretnie.

Jeśli drugi sezon rzeczywiście powstaje, a trudno byłoby myśleć inaczej, powinniśmy spodziewać się jego zapowiedzi, a może i nawet pierwszych materiałów promocyjnych, na Star Wars Celebration, odbywającym się już za 1,5 miesiąca – w dniach 26-29 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.