Seriale

Poznaliśmy jednego z reżyserów serii „Star Wars: Ahsoka”

Obok Obi-Wana Kenobiego oraz 3. sezonu The Mandalorian, prawdopodobnie jednym z najmocniej wyczekiwanych projektów serialowych, jakie mają zadebiutować na Disney+ w najbliższym czasie, są przygody Ahsoki Tano.

Wciąż nie mamy zbyt wielu potwierdzonych informacji o produkcji, choć w ostatnich miesiącach ujawniono kilka ciekawych castingów: do roli Dartha Vadera powróci Hayden Christensen, Sabine Wren – znana z animowanych Rebeliantów – zaliczy swój aktorski debiut (w tej roli Natasha Liu Bordizzo), a nowe postaci w świecie Gwiezdnych wojen odegrają Mary Elizabeth Winstead i Ray Stevenson. Z kolei teraz docierają do nas doniesienia dotyczące osoby odpowiedzialnej za reżyserię Ahsoki.

Jak ujawnił The Hollywood Reporter, reżyserem przynajmniej jednego z odcinków serialu został Peter Ramsey. W jego portfolio znaleźć możemy chociażby świetnie przyjętą animację Spider-Man Uniwersum (ang. Spider-Man: Into the Spier-Verse) z 2018 roku, gdzie także pełnił rolę współreżysera. Nawiasem mówiąc, film otrzymał Oscara, Złoty Glob oraz statuetkę BAFTA w kategorii najlepszej animacji.

Choć na ten moment nie wiemy, ile dokładnie odcinków wyreżyseruje Peter Ramsey, to przynajmniej możemy mieć pewność, że część z nich znajduje się w utalentowanych rękach.

Wciąż nie zdradzono, kiedy dokładnie ma zadebiutować 1. sezon Ahsoki, lecz biorąc pod uwagę, że zdjęcia do serialu ruszą już tej wiosny, powinniśmy oczekiwać, iż będą to okolice pierwszej połowy 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.