Seriale

Flea z Red Hot Chili Peppers wystąpi w „Obi-Wanie Kenobim”

Do pierwszych odcinków Obi-Wana Kenobiego został mniej niż miesiąc i jeszcze dzisiaj światło dzienne ma ujrzeć kolejny zwiastun widowiska. Coraz bliższa perspektywa premiery serialu sprzyja większym lub mniejszym wyciekom fabularnym, jak i tym dotyczących aktorskich występów.

Według źródeł portalu Star Wars News Net w serialu zobaczymy Flea, gitarzystę i współzałożyciela popularnego zespołu rockowego Red Hot Chili Peppers. Niewiele wiadomo o jego roli, poza tym, że będzie dzierżył „odjazdowo wyglądający blaster”.

Dla muzyka nie będzie to pierwsza okazja do stanięcia przed kamerą, bowiem ma już za sobą drobne role w serii Powrót do przyszłości, Big Lebowskim czy Baby Driverze. Z kolei spośród produkcji ze świata Gwiezdnych wojen będzie to trzeci występ muzyka w ostatnim czasie (po Johnie Williamsie w IX Epizodzie i Thundercatcie w Księdze Boby Fetta).

Pierwsze dwa odcinki Obi-Wana Kenobiego pojawią się na Disney+ w piątek 27 maja, a kolejne będą się ukazywać co tydzień w środy. W Polsce serial zadebiutuje z pierwszymi czterema odcinkami 14 czerwca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.