Seriale

Ian McDiarmid zapowiada powrót Palpatine’a w „Obi-Wanie Kenobim” lub „Andorze”

Skywalker. Odrodzenie był ostatnią produkcją, w jakiej mogliśmy zobaczyć cielesną formę Imperatora. Mogło się wówczas wydawać, że jest to finalny występ Iana McDiarmida w jego ikonicznej roli, jednak wygląda na to, że Palpatine powróci na ekrany znacznie prędzej, niż się tego spodziewaliśmy.

Wypowiadając się podczas jednego z paneli dyskusyjnych na konwencie Imperial Commissary Collectors Convention (ICCC), aktor powiedział:

„Wkrótce zadebiutuje pewien serial, którego premiera zbiegnie się w czasie z momentem, kiedy akurat będę bardzo aktywny. Nie mogę skomentować tego, czy zobaczycie mnie tam fizycznie, czy nie. Ale na pewno poczujecie moją obecność.”

Naturalnie pierwszym serialem, jaki przychodzi na myśl w kontekście słów Iana, jest Obi-Wan Kenobi, mający swoją premierę jeszcze w tym miesiącu. Biorąc pod uwagę, że uczeń Imperatora, Darth Vader, będzie głównym antagonistą serii, obecność Palpatine’a wydaje się sprawą wręcz oczywistą. Gdyby domysły okazały się prawdziwe, byłby to również pierwszy wspólny występ Haydena Christensena i Iana McDiarmida od czasu Zemsty Sithów. Aktor sugerował zresztą swój powrót do roli Imperatora w kilka miesięcy temu.

Mimo wszystko nie powinniśmy zapominać o tym, że za kilka miesięcy na Disney+ pojawi się kolejna produkcja ze świata Star Wars, czyli Andor. Przygody rebelianckiego szpiega, opowiadające o okresie, w którym Sojusz zmagał się z Imperium u szczytu jego potęgi, byłyby bardzo dobrym gruntem dla występu Dartha Sidiousa.

Już niebawem przekonamy się, w której z wymienionych produkcji powróci Imperator. Pierwsze dwa odcinki Obi-Wana Kenobiego zadebiutują na Disney+ 27 maja, w trakcie tegorocznego Star Wars Celebration. W Polsce serial ukaże się 14 czerwca, kiedy to w naszym kraju wystartuje usługa streamingowa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.