Seriale

Dzień Star Wars – obejrzyjcie nowy zwiastun „Obi-Wana Kenobiego”!

W tym roku w końcu zadebiutować ma solowy projekt poświęcony postaci Obi-Wana Kenobiego w interpretacji Ewana McGregora. A że premiera już niedługo, bo pod koniec bieżącego miesiąca, przypadający dziś Dzień Star Wars uczczony został przez Lucasfilm wypuszczeniem nowej zapowiedzi nadchodzącego serialu.

Tym razem do czynienia mamy już z materiałem nazywanym oficjalnym zwiastunem, choć warto zwrócić uwagę, że jest krótszy od pierwszej zapowiedzi, która teoretycznie była jedynie teaserem. Część ujęć się powtarza, ale trzeba przyznać, że nowy zwiastun wyraźniej zarysowuje pewne sceny i trochę lepiej zaznacza główną oś fabularną.

Ponownie usłyszeć można znajome motywy muzyczne oraz postaci. O wszystkim jednak możecie przekonać się oglądając zwiastun Obi-Wana Kenobiego poniżej:

Pierwsze dwa odcinki Kenobiego trafią na Disney+ 27 maja. W Polsce serial ukaże się 14 czerwca, kiedy to na naszym rynku zadebiutuje platforma streamingowa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.