Seriale

Zwiastun i zdjęcia z „Disney Gallery: The Book of Boba Fett” – Mark Hamill jako Luke Skywalker

Fani z pewnością nie mogą dziś narzekać na nudę, bowiem Dzień Gwiezdnych wojen zdążył nam już przynieść wyczekiwany zwiastun Obi-Wana Kenobiego. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż na platformie Disney+ zadebiutował dziś dokument Disney Gallery: The Book of Boba Fett, przedstawiający kulisy powstania serialu o przygodach najsłynniejszego łowcy nagród.

Z tej okazji oficjalny kanał Star Wars opublikował zwiastun produkcji, a w sieci pojawiły się również ciekawe kadry z planu zdjęciowego.

Na początek wspomniany trailer, który możecie obejrzeć poniżej:

Udostępnione zostały również kadry z planu nagraniowego. Możemy na nich zobaczyć Marka Hamilla oraz Grahama Hamiltona, którzy odtwarzali postać Luke’a Skywalkera na potrzeby Księgi Boby Fetta. Później efekty pracy obu aktorów zostały na siebie nałożone w postprodukcji, dzięki czemu twórcy otrzymali finalny efekt w postaci występu bohatera.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, Disney Gallery: The Book of Boba Fett jest już dostępne na Disney+. Jeśli interesuje Was, jak dokładnie wyglądała praca Grahama Hamiltona i Marka Hamilla wcielających się w Luke’a, zajrzyjcie do naszego wpisu sprzed kilku miesięcy, w którym przytaczamy wypowiedź pierwszego z aktorów.

W międzyczasie do sieci trafiły też ciekawe informacje na temat procesu powstawania głosu legendarnego bohatera Star Wars, w czym duży udział miała sztuczna inteligencja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.