Seriale

Odtwórca Luke’a Skywalkera z „The Book of Boba Fett” dzieli się swoimi wrażeniami z planu

Jednym z najlepiej zapamiętanych momentów nie tylko przedostatniego odcinka The Book of Boba Fett, ale i całego serialu, będzie zapewne kolejne pojawienie się Luke’a Skywalkera. Lucasfilm nie tylko poprawił jego wygląd względem występu w finale The Mandalorian, ale także wymienił aktora, który „użyczał ciała” mistrzowi Jedi.

Maksa Lloyda-Jonesa (który mimo to wystąpił w Księdze Boby Fetta) zastąpił bowiem Graham Hamilton, który w emocjonalnym poście na Instagramie podzielił się swoimi wrażeniami z odgrywania legendarnego bohatera Gwiezdnych wojen. Ponadto aktor przywołał szereg osób oraz momentów z planu, jakie zapadły mu w pamięć.

„Cóż mogę rzecz. Współtworzenie Luke’a Skywalkera do Księgi Boby Fetta z mistrzem Markiem Hamillem było jednym z najbardziej magicznych i satysfakcjonujących twórczych doświadczeń w moim życiu. Wyrazy wdzięczności dla Dave’a Filoniego i Jona Favreau za wciągnięcie mnie w tę rodzinę oraz dla wszystkich geniuszy od Gwiezdnych wojen i Lucasfilmu, którzy przypominają nam potęgę mitu i ogromnej odpowiedzialności artystów, ożywiających te archetypy. Ciężko wyrazić, co to wszystko dla mnie znaczy, jak niewiarygodnie poruszające to było i wciąż jest. 5-letnie dziecko, które co noc oglądało w piwnicy Gwiezdne wojny, żyje swoim najlepszym życiem. […] Jestem nieopisanie i dozgonnie wdzięczny wszystkim niesamowitym artystom, którzy przywitali mnie na tej drodze. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Niech Moc będzie z Wami, zawsze.”

6. odcinek The Book of Boba Fett, gdzie pojawił się odtworzony cyfrowo Luke Skywalker, możecie już od paru dni obejrzeć na platformie Disney+. W najbliższą środę czeka nas finał 1. sezonu serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.