Seriale

„Star Wars: Ahsoka” – zdjęcia z planu ujawniają starożytną świątynię

Docierają do nas nowe przecieki związane z nadchodzącym serialem o przygodach Ahsoki Tano. Do sieci trafiły zakulisowe zdjęcia z powstającego właśnie planu nagraniowego, ujawniające intrygującą konstrukcję.

Wygląda na to, że sprawdzają się doniesienia o wiosennym starcie nagrań do Star Wars: Ahsoki (choć nastąpiło w tej kwestii niewielkie przesunięcie), bowiem prace przygotowujące plan zdjęciowy ruszył już pełną parą. Wiarygodny portal Bespin Bulletin dotarł nawet do bardzo ciekawych fotografii, ukazujących makiety pewnych ruin.

Jak podaje redaktor Bespinu, powołując się na swoje źródła z planu Ahsoki, owe konstrukcje mają reprezentować starożytną świątynię. Pojawiają się spekulacje, że mogą one przedstawiać którąś z dawno zapomnianych placówek Zakonu Jedi, a pracujący przy serialu informatorzy porównują ich wygląd do ruin pochodzących ze starożytnego Rzymu.

Co ciekawe, na jednym ze zdjęć możemy wyraźnie dostrzec kamienne nogi, prawdopodobnie stanowiące element jakiegoś posągu (sądząc po znajdującym się z tyłu niebieskim ekranie, reszta monumentu zostanie wygenerowana komputerowo).

Omawiane ujęcia z planu obejrzycie poniżej:

Premiera serii Star Wars: Ahsoka planowana jest na 2023 rok. W ramach produkcji do roli byłej Jedi powróci Rosario Dawson, jednak spotkamy się również z wieloma aktorskimi debiutami. Natasha Liu Bordizzo odegra Sabine Wren, znaną do tej pory jedynie z animowanych Rebeliantów, zaś Ray Stevenson wcieli się imperialnego admirała. Niemal na pewno ponownie spotkamy również Ezrę Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna, jednak castingi dla tych postaci nie są jeszcze do końca pewne.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.