Seriale

„Obi-Wan Kenobi”: Ewan McGregor omawia 25 lat ze swoim bohaterem w zakulisowym wideo

Intensywna kampania marketingowa Obi-Wana Kenobiego codziennie przynosi nam nowe materiały promocyjne związane z serialem. Tym razem możemy zapoznać się z interesującym wideo zza kulis.

Trwający nieco ponad półtorej minuty filmik przedstawia odtwórcę tytułowego bohatera, Ewana McGregora, omawiającego swoją karierę w ramach uniwersum Gwiezdnych wojen. Aktor wspomina czasy, gdy po raz pierwszy zaproszono go do studia nagraniowego po zatrudnieniu do roli Kenobiego i odnosi te doświadczenia do teraźniejszości, kiedy to niemal ćwierć wieku później ponownie dane mu było włożyć szaty brodatego mistrza Jedi.

Zakulisowy materiał pełen jest ciekawych ujęć z planu Mrocznego widma, które zestawiono z urywkami nadchodzącego serialu. Całość obejrzycie poniżej:

Star Wars: Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ 27 maja. W Polsce serial ukaże się 14 czerwca, wraz z premierą platformy streamingowej na naszym rynku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.