Seriale

„Obi-Wan Kenobi”: więcej nowych scen z serialu w zakulisowym wideo

Światło dzienne ujrzały dziś nowe ujęcia z Obi-Wana Kenobiego, które pojawiły się w zakulisowym materiale wideo przeznaczonym dla niemieckich odbiorców. Możemy dzięki nim zobaczyć nową rasę obcych, jaka zadebiutuje w serialu, oraz kilka ciekawych urywków z planu zdjęciowego.

Filmik pojawił się na forum Reddit i prezentuje nam kolejne 17 sekund ujęć z produkcji o brodatym Jedi. Przedstawiono w nim przybycie Inkwizytorów na Tatooine, Revę ciskającą zakapturzoną postacią (istnieją przypuszczenia, że to bohater grany przez Benny’ego Safdie), Deborah Chow w trakcie rozmowy z aktorami na planie, kilka dodatkowych scen z Inkwizytorami oraz niewiedzianego wcześniej obcego z krecią głową.

Co więcej, możemy również przyjrzeć się zatłoczonym ulicom Daiyu (planety o cyberpunkowym klimacie) – w większości generowanym przy pomocy The Volume – i tajemniczemu droidowi, którego widzieliśmy już we wcześniejszych zwiastunach, kiedy ciskał szturmowcem i strzelał z blastera.

17-sekundowe nagranie obejrzycie poniżej:

Star Wars: Obi-Wan Kenobi ukaże się na Disney+ 27 maja. W Polsce serial oficjalnie zadebiutuje 14 czerwca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.