Gry

„Star Wars Jedi: Survivor” – Cal Kestis nadal głównym bohaterem. Możliwe inne grywalne postaci?

Najnowsze informacje ze strony znanego branżowego insidera potwierdzają, że sequel Jedi: Fallen Order – podobno mający nosić tytuł Star Wars Jedi: Survivor – będzie kontynuował historię Cala Kestisa jako głównego protagonisty.

Jeff Grubb ponownie podzielił się detalami drugiej części Upadłego zakonu w ramach swojego podcastu. Kiedy poproszono go o odniesienie się do plotek mówiących o tym, że gra zaprezentuje nam losy innego Jedi, Grubb wyjaśnił, że to nieprawda, a Cal wciąż pozostaje głównym protagonistą w Survivor. Natomiast nie można zupełnie wykluczyć obecności innych grywalnych bohaterów.

„Przyjrzałem się temu, ponieważ krążą plotki, że Cal Kestis nie jest grywalną postacią, ale jest. Cal to wciąż gwiazda tej gry. On jest głównym bohaterem… Nie znaczy to jednak, że nie ma innych grywalnych postaci – nie mówię też, że są, bo nie wiem – natomiast powiedziano mi, że Cal Kestis nadal jest protagonistą.”

Całego podcastu posłuchacie poniżej:

Można bezpiecznie założyć, że wraz z Calem w Jedi: Survivor powróci również reszta załogi Modliszki, czyli jej niezastąpiony pilot i niepoprawny hazardzista, Greez, była członkini Zakonu Jedi i mentorka Cala, Cere Junda, ocalała Siostra Nocy imieniem Merrin, która dołączyła do ekipy po wydarzeniach z Dathomiry, a także nasz nieodłączny pomocnik, droid BD-1.

Jeśli tytuł rzeczywiście miałby zaoferować możliwość rozegrania pewnych poziomów postaciami innymi niż główny bohater, dość logiczne wydawałoby się osadzenie w tych rolach jego wrażliwych na Moc towarzyszek. Są to jednak wyłącznie nasze dywagacje.

Sequel Upadłego zakonu jest obecnie na bliżej nieokreślonym etapie produkcji, lecz wiele wskazuje na to, że jego oficjalnej zapowiedzi doczekamy się już za kilka dni, podczas tegorocznego Star Wars Celebration. Premiera Jedi: Survivor przewidywana jest na początek przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.