Seriale

Jon Watts i Chris Ford odpowiedzialni za „Grammar Rodeo”, serial osadzony po „Powrocie Jedi”

Kontynuujemy wyciąganie najciekawszych informacji z obszernego artykułu, jaki w ostatnich dniach pojawił się na łamach Vanity Fair. Po ujawnieniu przybliżonego czasu premiery 3. sezonu The Mandalorian, a także serii zdjęć bohaterów nadchodzących produkcji, przyszedł czas na doniesienia dotyczące serialu, o którym plotki krążą już od paru miesięcy.

Dzięki przeciekom od pewnego czasu wiemy, iż trwają prace nad niezapowiedzianym projektem o roboczej nazwie Grammar Rodeo. Wspomniany powyżej artykuł potwierdził prawdziwość wcześniejszych doniesień, jednak szczegóły przedstawione przez VF różnią się nieco od tego, co słyszeliśmy wcześniej.

Pierwotne przecieki podawały, iż akcja Grammar Rodeo osadzona zostanie w czasach Wielkiej Republiki, jednakże okazało się, że nie była to do końca prawda. Wydarzenia będą rozgrywać się w czasach po Powrocie Jedi, a więc mocno zbliżonych do The Mandalorian i jego spin-offów.

Nie znamy żadnych szczegółów fabuły, jednak pewną podpowiedzią może być robocza nazwa serialu. Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak zlepek losowych słów, to fani animacji Simpsonowie dopatrzyli się w niej nawiązania do tytułu jednego z odcinków serialu – Bart on the Road – w ramach którego tytułowy bohater wyruszył wraz z grupą dzieci ze swojej klasy na nielegalną wycieczkę. Opis ten dobrze splata się z informacjami na temat obsady, wedle których do ról poszukiwanych jest czworo dzieci oraz jeden dojrzały aktor (mężczyzna).

Ostatnią wartą uwagi kwestią jest ujawnienie przez VF reżysera i scenarzysty produkcji. Będą za nią odpowiadać Jon Watts i Chris Ford, czyli duet, który stworzył dla Marvela film Spider-Man: Homecoming. Doniesienia na temat pierwszego z nich krążyły po sieci już jakiś czas temu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.