Seriale

Wyciekł ekskluzywny zwiastun 3. sezonu „The Mandalorian” ze Star Wars Celebration!

Star Wars Celebration 2022 trwa w najlepsze i za sprawą imprezy zdążyliśmy już doczekać się pierwszego teasera Andora, oficjalnej zapowiedzi serii Skeleton Crew oraz potwierdzenia daty premiery 3. sezonu The Mandalorian. Ostatniej z wymienionych informacji nie towarzyszył niestety zwiastun – jego publikację zarezerwowano wyłącznie dla uczestników wydarzenia w Anaheim. Na szczęście znalazła się pośród nich pewna dobra dusza, która podzieliła się nagraniem ze światem.

Na Twitterze pojawił się nagrany telefonem zwiastun 3. sezonu The Mandalorian. Możemy na nim zobaczyć Dina Djarina, Grogu, Bo-Katan Kryze i Greefa Kargę w nowym ubiorze. Co ciekawe, powrócą także Doktor Pershing i Carson Teva (pilot Nowej Republiki), znani nam z obu poprzednich sezonów Mando. Jak wynika z dialogów oraz przedstawionych scen, dane nam będzie odwiedzić ojczyznę bohatera, Mandalorę.

Niestety od pewnego momentu osoba wykonująca nagranie nieco przechyliła kamerę, w związku z czym nie jesteśmy wstanie podziwiać zwiastuna w pełnej krasie. Póki jednak nie pojawi się on oficjalnie w social mediach, musimy cieszyć się tym, co mamy.

[Aktualizacja 2] Udało nam się znaleźć nowy materiał na forach Reddit. Oglądajcie póki można!

[Aktualizacja] Wideo zostało już usunięte z sieci i wszelkie posty zawierające jego fragmenty są blokowane. Jeśli nie zdążyliście go obejrzeć, będziecie musieli zaczekać na oficjalną publikację.

3. sezon The Mandalorian zawita na Disney+ w lutym przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.